
Model:AIE-ANT24-F03
| Electrical Specifications: | |
| Frequency Range | 2400-2483MHz |
| Band width | 83MHz |
| V.S.W.R | < 1.5 |
| Gain | 10 dBi |
| Polarization | Vertical |
| Horizontal Beam Width | 360 º |
| Vertical Beam Width | 7 º |
| Maximum Input Power | 50 W |
| Inpedance | 50Ω |
| Lighting Protection | DC Ground |
| Connector | N Female |
| Dimensions | Φ20x1000mm |
| Material | Fiberglass |
| Rated Wind Velocity | 60m /s |


