
Model:AIE-U.FL-PCB
| Electrical Specifications: | |
| Frequency Range | 0 - 6GHz |
| Impedance | 50Ω |
| Insulation Resistance | 500 MΩ Min |
| Dielectric Withstanding Voltage | 200V AC/1 Min |
| Inner Contact Resistance | 20 mΩ Max |
| Outer Contact Resistance |
10 mΩ Max |
| Voltage Standing wave Ratio(VSWR) | 1.3 Max. ( 0 - 3GHz 1.2Max). |
| urability | 100 Cycles |
| Relative Humidity | 95% R.H.Max |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |


