Model:AIE-ANTGSM-15
| Electrical Specifications: | |
| Frequency | 870-960MHz |
| VSWR | <1.5 |
| Gain | 15dBi |
| Front to Back Ratio | >25dB |
| Horizontal Beam Width | 19° |
| Vertical Beam Width | 30° |
| Polarization Type | Vertical or Horizontal |
| Maximum Input Power | 100W |
| Impedance | 50Ώ |
| Lightning Protection | Direct Ground |
| Connector Type | N Female |
| Cable Type | RG58U |
| Cable Length | 30CM |
| Antenna Radome Material | Aluminium alloy |
| Dimensions | 600 x 900 mm |
| Mount Way | Pole |
| Weight | 2.5KG |
| Rated Wind Velocity | 60m/s |
| We can carry our production and assembling according to your requirement, And promised that all products is 100% detection before delivery | |