Model:AIE-ANTGSMY15-14
| Electrical Specifications: | |
| Frequency Range | 1850~1990MHz |
| Band Width | 140MHz |
| F/B ratio | ≥14~20dB |
| Gain | 14 dBi |
| Polarization | Vertical |
| Horizontal 3dB Beam Width | 50 º |
| Vertical 3dB Beam Width | 45 º |
| Maximum Input Power | 50 W |
| Impedance | 50Ώ |
| Lighting Protection | Direct Ground |
| Connector | N Female |
| Cable Type | RG58U |
| Cable length | 30CM |
| Dimensions | 650*95 mm |
| Material | Aluminium |
| Rated Wind Velocity | 60m |
| We can carry our production and assembling according to your requirement, And promised that all products is 100% detection before delivery | |