Model:AIE-ANT58-P02
| Electrical Specifications: | |
| Frequency Range | 5150-5850MHz |
| Band width | 700MHz |
| Gain | 18dBi |
| V.S.W.R | < 1.5 |
| Polarization | Vertical |
| Horizontal Beam Width | 20 º |
| Vertical Beam Width | 20 º |
| Maximum Input Power | 100 W |
| Inpedance | 50Ω |
| Lighting Protection | Direct Ground |
| Connector | N Female |
| Dimensions | 305*305*20MM |
| Operating temperature | -40℃ to+80℃ |
| Weight | 650G |
| Mount way | Pole |
| Material | ABS |
| Rated Wind Velocity | 241Km/h |
| We can carry our production and assembling according to your requirement, And promised that all products is 100% detection before delivery | |