
Model:AIE-ANT4G-M15
| Electrical Specifications: | |
| Frequency Range | 698-960/1710-2700MHz |
| Band width | 262/992MHz |
| Gain | 12dBi |
| V.S.W.R | ≤2.0 |
| Radiation | omni |
| Polarization | Vertical |
| Maximum Input Power | 50W |
| Impedance | 50Ώ |
| Operating Temperature | -40℃ to+70℃ |
| Connector | SMA Male |
| Cable Length | 3M |
| Cable Type | RG174 |
| Mount way | Magnetic |
| Antenna Dimension | Φ29×315MM |
| Weight | 50g |


