Moedel:AIE-ANT433Y07-05
| Electrical Specifications: | |
| Frequency Range | 433±3MHz |
| Impedance | 50Ω |
| F/B ratio | ≥14~20dB |
| VSWR | < 1.5 |
| Gain | 9 dBi(neglect loss of cable) |
| Polarization | Vertical |
| Horizontal 3dB Beam Width | 50 º |
| Vertical 3dB Beam Width | 45 º |
| Maximum Power Input-watts | 100 W |
| Lighting Protection | Direct Ground |
| Connector | N Female/BNC/TNC/SMA |
| Cable Type | RG58 |
| Cable length | 30CM/10M/15M/20M |
| Dimensions | 750*350*70 mm |
| Material | Aluminium |
| Rated Wind Velocity | 60m /s |
| We can carry our production and assembling according to your requirement, And promised that all products is 100% detection before delivery | |