
Model:AIE-ANT3G-C01
| Electrical Specifications: | |
| Frequency Range | 806-960/1710-2500M |
| Band width | 154/790MHz |
| VSWR | < 1.5 |
| Gain | 3dBi |
| Polarization |
Vertical |
| Maximum Input Power | 50 W |
| Cable type | RG58U |
| Cable length | 30CM |
| Connector | N Female |
| Dimensions | Φ165×105mm |
| Operating temperature | -40℃ to+80℃ |
| Material | ABS |
| We can carry our production and assembling according to your requirement, And promised that all products is 100% detection before delivery | |


